KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell/tryck 13327477

nr 1332 7477

Akvarell/tryck

4 st, Bildrullar, Asien, 110x32cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:26:53

8/6 17:28:07 1      Vinnande bud